promienna
skóra i blask!


Efekt młodej i nieskazitelnej skóry już po pierwszym zabiegu? To możliwe z rewelacyjnym zabiegiem na twarz, który przywraca blask, gładkość i koloryt skóry – poznaj Photofabulous™.Osiągnij hollywoodzki efekt gładkiej i promiennej skóry!

Home
Pożegnaj się z bliznami potrądzikowymi oraz nierówną strukturą skóry!
Home
Pożegnaj się z przebarwieniami, rozszerzonymi naczyniami i wyrównaj koloryt skóry.
Home
Pożegnaj także
drobne
zmarszczki.

Zalety zabiegu PhotofabulousTM


Kolagen

Stymuluje produkcję nowego kolagenu i włókien elastynowych


Pigmentacja

Redukuje nadmierne przebarwienia


Tekstura skóry

Poprawia koloryt i teksturę skóry

Rumień

Redukuje zaczerwienienia
na twarzy


Zmiany naczynkowe

Usuwa drobne zmiany


Zmarszczki

Usuwa drobne zmarszczkiKorzyści z zabiegu PhotofabulousTMO zabiegu


Zabieg Photofabulous™ to kompleksowe rozwiązanie odmładzające skórę, które umożliwia uzyskiwanie niezwykłych rezultatów oraz rozwiązywanie szerokiej gamy problemów związanych ze starzeniem się skóry, już podczas jednej sesji zabiegowej.

Dzięki Photofabulous™ możesz pożegnać się z nierównym kolorytem skóry i przywitać z promienną, odmłodzoną cerą. Ten wyjątkowy zabieg działa na drobne zmarszczki, blizny, blizny potrądzikowe, wyrównuje teksturę skóry oraz redukuje rumień i rozszerzone naczynka krwionośne. Nasz wyjątkowy zabieg odmładzający wykorzystuje kolejno dwie technologie – zoptymalizowane światło OPL oraz nieablacyjny resurfacing skóry ResurFX, dzięki czemu otrzymujemy najlepsze rezultaty.O technologii


Stellar M22™ to platforma laserowa, która poprzez wykorzystanie różnych głowic i aplikatorów służy do redukcji ponad 30 problemów skórnych, tym samym dając szeroki wachlarz możliwości zabiegowych gabinetom medycyny estetycznej.

 

 

Do zabiegu Photofabulous™ używane są dwie głowice Stellar M22™ IPL oraz ResurFX. Pierwsza z nich dostarcza zoptymalizowane światło (OPL), które odpowiada za usunięcie niepożądanych przebarwień i zmian naczyniowych ze skóry. Natomiast ResurFX stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastyny w głębszych warstwach skóry, co sprawia, że cera staje się napięta, wygładzona i bardziej promienna.


Możliwość rozbudowy o następujące głowice


Efekty zabiegów

 
[sp_wpcarousel id="655"]