Wprowadź do swojej kliniki innowacyjny zabieg Photofabulous
i zachwyć klientów efektami.O zabiegu PhotofabulousTM

Zabieg Photofabulous™ to kompleksowe rozwiązanie odmładzające skórę, które umożliwia uzyskiwanie niezwykłych rezultatów oraz rozwiązywanie szerokiej gamy problemów związanych ze starzeniem się skóry, już podczas jednej sesji zabiegowej. Dzięki Photofabulous™ możesz pożegnać się z nierównym kolorytem skóry i przywitać z promienną, odmłodzoną cerą. Ten wyjątkowy zabieg działa na drobne zmarszczki, blizny, blizny potrądzikowe, wyrównuje teksturę skóry oraz redukuje rumień i rozszerzone naczynka krwionośne. Nasz wyjątkowy zabieg odmładzający wykorzystuje kolejno dwie technologie – technologia OPT oraz nieablacyjny resurfacing skóry ResurFX, dzięki czemu otrzymujemy najlepsze rezultaty.

Więcej o zabiegu >>>

O technologii


Stellar M22™ to platforma laserowa, która poprzez wykorzystanie różnych głowic i aplikatorów służy do redukcji ponad 30 problemów skórnych, tym samym dając szeroki wachlarz możliwości zabiegowych gabinetom medycyny estetycznej. 

Do zabiegu Photofabulous™ używane są dwie głowice Stellar M22™ IPL oraz ResurFX. Pierwsza z nich dostarcza zoptymalizowane światło (OPT), które odpowiada za usunięcie niepożądanych przebarwień i zmian naczyniowych ze skóry. Natomiast ResurFX stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastyny w głębszych warstwach skóry, co sprawia, że cera staje się napięta, wygładzona i bardziej promienna.


Możliwość rozbudowy o następujące głowiceDlaczego warto zainwestować?

Twój gabinet zyska innowacyjny i skuteczny zabieg w portfolio

Efekty widoczne po pierwszym zabiegu, lecz optymalne rezultaty uzyskuje się po 3 - 5 sesjach

Możliwość zaproponowania jednego zabiegu na szerokie spektrum problemów

Platforma z możliwością rozbudowy – w przyszłości można powiększyć swoje portfolio zabiegów

Prosty i inteligentny w obsłudze interfejs

Szybki zwrot inwestycjiEfekty zabiegów

 

Poznaj ofertę i rozwijaj swoją klinikę. Twoi Klienci na to zasługują!